Thursday, June 2, 2011

Nadszedł czas, aby odkryć tajemnice.


z stron http://www.tantra.x12.pl/

Nauki o Miłości
Nadszedł czas, aby odkryć tajemnice.
Kondycja człowieka jest dziś nazbyt rozpaczliwa, by pozbawić nasz gatunek potencjalnego ogromnego zastrzyku energii życiowej. Jeśli ludzkość nie zostanie szybko wzbogacona o nową energie życiową w celu uzyskania większej harmonii niż w ciągu ostatnich 2000 lat, wówczas wszyscy - i mistrzowie i zwykli śmiertelnicy - skażemy się na żałosna egzystencje, czy wręcz wymarcie.
Jakże wiele mędrców mamy od komputerów, od giełdy, probówek i widowisk sportowych - a jak niewielu od sztuki życia.
Przedstawiciele naszego gatunku poświęcają swój krótki żywot na zgłębianie statystyk, trujących chemikaliów, czarnych skrzynek..
Większość ludzi każdego dnia spędza ponad sześć godzin na wprowadzanie się w hipnotyczny stan za pośrednictwem telewizora. Urządzenia te w sposób niedostrzegalny stają się instrumentem zagłady - umysł zaprogramowany prze telewizję, nie jest umysłem wolnym. Jakże niewielu ludzi poświęca choćby jedna sekundę na głębsze wejrzenie w kryjący się w nich samych wielki strumień życia.
Cała wydatkowana na różne sposoby energia przemysłowa jest niczym innym jak tylko małpią imitacją elektryzujących stanów ekstazy, jakie można odkryć w ciele i umyśle człowieka.
Są tez i sygnały pomyślne - wszak każde nadużycie prowadzi do swego zaprzeczenia. Wywołujemy kryzysy po to, aby wymusić jakieś rozwiązania narzucające przywrócenie równowagi zarówno wśród ludzi, jak i między nimi a naturą.
Jednym z najwyższych bodaj następstw owego poszerzenia świadomości jest fakt, że zwykły człowiek dopuszczany jest do tajemnic życia, które kiedyś przeznaczone były tylko dla wybrańców.
Na czym więc polega system nowego podejścia do życia?
System polega na szeregu ćwiczeń przeprowadzanych wewnątrz ciała i umożliwiającym mężczyźnie zachowywanie w obrębie swojego organizmu niektórych substancji wydzielania wewnętrznego, które należycie magazynowane i kierowane na powrót do obiegu stanowią źródło nieporównywalnej z niczym energii.
Zapobieganie utracie tej energii możliwe jest dzięki wspomnianemu wcześniej wstrzymywaniu się od ejakulacji. Nie należy tego jednak mylić z powstrzymywaniem się od orgazmu. Metoda ta umożliwia przeżywanie jedynego w swoim rodzaju doskonałego orgazmu- powtarzanego wielokrotnie przez długi czas w trakcie miłosnego aktu. Cała sztuka jest prosta - podczas orgazmu nie dochodzi do utraty nasienia.
Radość, jaką niesie uprawianie tego rodzaju miłości jest zdecydowanie odmienna od zwykłej przyjemności fizycznej - intensywność doznań jest tu tak ogromna, że często prowadzi do duchowego przebudzenia się człowieka.
Mężczyzna, który opanuje tą metodę odkryje, iż jego płciowość wzmogła się na tyle, że może być odczuwana jako zrewolucjonizowanie całego życia.
Para kochanków staje się generatorem wytwarzającym ogromna ilość energii elektromagnetycznej. Dzięki tej metodzie można uprawiać miłość częściej niż dotychczas z niebywałym pożytkiem dla zdrowia. Stymuluje ona wytwarzanie drogocennych hormonów, a nie ich trwonienie, jak to ma miejsce w wypadku zwykłej ejakulacji.
Wzmożeniu ulegają wszystkie żywotne części organizmu - a to dzięki temu, że energia życiowa nie jest już rozpraszana na zewnątrz poprzez narządy płciowe.
Prawdziwe zaspokojenie seksualne polega nie na tym by czuć jak uchodzi z nas życie, lecz by zwiększać świadomość ożywczego prądu, który płynie przez ciało.
Ciało wypełnia się energią życiową idącą ku górę, od ośrodków płciowych do mózgu, oraz serca itp..
Wzmagający życie proces energetyczny znajduje swe zwieńczenie z chwilą wymiany energii z partnerem podczas swobodnej medytacji, prowadzonej po wytworzeniu owej niezwykle nasyconej energii seksualnej.
To potężne rozładowanie i wymiana sił życiowych stanowi fundament ludzkiej miłości.
Rozbudzenie owej dynamicznej energii jest także doznaniem obecności siły tkwiącej u podłoża biologicznej i duchowej ewolucji człowieka zwanej także Wznoszącej Kundalini.
Kto dobrze zna konwencjonalny seks z ejakulacją doskonale wie, jak ogromnie wycieńcza on wszystkie narządy i gruczoły. W wyniku ejakulacji wewnętrzne ciśnienie życia uwalniane jest z ciała, co u niektórych zdominowanych prze seks mężczyzn prowadzi do tego, że zostaje im tylko tyle energii życiowej, by przejrzeć gazetę, przeżuć nieco pożywienia i położyć się na kanapie u psychoanalityka.

No comments:

Post a Comment